Рекао је и да је добијао “литре и литре кисеоника”, да би остао у животу.
“Био је то тежак тренутак, нећу то да поричем. Био сам свестан да се припрема план за непредвиђене ситуације. Имали су стратегију да са на смрт реагују по “стаљинистичком сценарију”, изјавио је Џонсон у интервјуу за недељни број лондонског часописа „Сан”.
Он каже да га је стварност стања у којем се налазио погодила када је прикључен на монитор и пребачен на интензивну негу.
Додао је да су резултати крви “непрестано ишли у погрешном правцу” и да је тада схватио да за ковид-19 нема лека.
Џонсон се вратио на посао у понедељак, месец дана након што је утврђено да је позитиван на коронавирус.

Прочитајте ОВДЕ какве су то нуклеарне бомбе у сенци Кореје.
Извор: Танјуг

