U vesti koja počinje kao eks-ju vic, hrvatska policija je, jednog za drugim, zaustavila Slovenca, Crnogorca, a zatim i državljanina BiH, koji su na autoputu vozili brzinom većom od 200 kilometara na sat.
Zbog te, kako piše Hina, "trke za veliku nagradu bivše Jugoslavije", izrečena im je, pored novčane kazne, i zabrana upravljanja vozilom u Hrvatskoj na godinu dana. "Trkači" su zaustavljeni juče, na ličkom delu autoputa, u sklopu preventivne akcije ličko-senjske saobraćajne policije. Prvi je zaustavljen Slovenac (45), koji je "golfom" vozio 224 kilometra na sat, a nakon njega i Crnogorac (33) u "audiju", kome je brzinomer "stao" na 246 kilometara. Posle njih "opelom" je projurio, pa je zaustavljen, i državljanin BiH (55), pri brzini od 242 kilometra na sat, a protiv svih njih policija je podnela prekršajne prijave. Izvor: Pravda, Tanjug
Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:
PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.